AntiEstres Yağ Karışımı 15 ml

 
 

AntiEstres Yağ Karışımı 15 ml (A-8)

:0 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
9 bitkiden oluşan bu kompozisyon strese karşı faydalı ve günlük hayatta karşılaştığımız aşırı heyecan, endişe ve duygularımızı düzenlemeye yardımcıdır. Yağ, banyoda kullanmak için uygundur (banyo özütlerimiz veya banyo esanslarımızla da bir arada kullanılabilir), ancak saunada, buhar banyosunda veya aromaterapi lambasında da kullanılabilir. İçerik: ROSMARINUS OFFICINALIS ROSEMARY LEAF OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, MENTHA PIPERITA PEPPERMINT OIL, GAULTHERIA PROCUMBENS LEAF OIL, ILLICIUM VERUM ANISE FRUIT OIL, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, LIMONENE*, CITRUS NOBILIS MANDARIN ORANGE OIL, THYMUS SERPILLUM OIL, CYMBOPOGON WINTERIANUS HERB OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA LAVENDER OIL, GERANIOL*, LINALOOL*. * Esansiyel yağ doğal bileşeni
Yükleniyor...

AntiEstres Yağ Karışımı-15ml

 

9 bitkiden oluşan bu kompozisyon strese karşı faydalı ve günlük hayatta karşılaştığımız aşırı heyecan, endişe ve duygularımızı düzenlemeye yardımcıdır.

 

Yağ, banyoda kullanmak için uygundur (banyo özütlerimiz veya banyo esanslarımızla da bir arada kullanılabilir), ancak saunada, buhar banyosunda veya aromaterapi lambasında da kullanılabilir.

 

İçerik:

 

ROSMARINUS OFFICINALIS ROSEMARY LEAF OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, MENTHA PIPERITA PEPPERMINT OIL, GAULTHERIA PROCUMBENS LEAF OIL, ILLICIUM VERUM ANISE FRUIT OIL, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, LIMONENE*, CITRUS NOBILIS MANDARIN ORANGE OIL, THYMUS SERPILLUM OIL, CYMBOPOGON WINTERIANUS HERB OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA LAVENDER OIL, GERANIOL*, LINALOOL*.

* Esansiyel yağ doğal bileşeni

 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.