Artifit Krem 100 ml

 
 

Artifit Krem 100 ml (K-4)

:129,52 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
Eskiden insanlar kemiklerindeki yıpranmayı yaklaşık 50 yaşında fark ediyordu. Günümüzde 18 yaşındakiler bile bundan muzdarip. Sebebi basit: aşırı kilo ve hareket eksikliği. Eklemlere büyük bir yük biniyor ve artroz oluşmaya başlıyor. Ancak bu tabi ki aşırı spor yaparak eklemlere aşırı yüklenen bireylerde de olabilir. İlerleyen yaşla birlikte proteoglikanların içeriği ve dolayısıyla da nem içeriği ve kıkırdak ile omurlararası diskin su yastığı işlevi azalıyor. Dolayısıyla vücudun en iyi şekilde kendi sentezini yapabilmesi için yeterli temel maddeleri sağlamak hayati önem taşıyor. Artifit Kremi’nin geliştirilmesiyle, Nahrin en temel maddelerle verimli bitkisel özütleri, mevcut sorunları nerede ortaya çıkarlarsa en iyi şekilde bakımını yapacak bir kremde bir araya getirdi. İçerik: AQUA WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERYL STEARATE, PRUNUS AMYGDALUS SWEET ALMOND DULCIS OIL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, METHYLPROPANEDIOL, POLYGLYCERYL3 STEARATE, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII SHEA BUTTER, CETYL ALCOHOL, MYRISTYL MYRISTATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, DL CAMPHOR, CAPRYLYL GLYCOL, MENTHOL, ROSMARINUS OFFICINALIS ROSEMARY LEAF OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, SODIUM CHONDROITIN SULFATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA LAVENDER OIL, GLUCOSAMINE SULFATE, ZINGIBER OFFICINALE GINGER ROOT EXTRACT, CITRUS LIMON ,LEMON PEEL OIL, XANTHAN GUM, LIMONENE*, BISABOLOL, CERA ALBA BEESWAX, LINALOOL*, PHENYLPROPANOL, HELIANTHUS ANNUUS SUNFLOWER SEED OIL, CAPSICUM FRUTESCENS CAYENNE PEPPER FRUIT EXTRACT, ELETTARIA CARDAMOMUM SEED OIL, CAPSICUM ANNUUM EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS ROSEMARY LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, CITRAL*, CINNAMAL*, GERANIOL*, TOCOPHEROL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT. *Esansiyel yağ doğal bileşeni
Yükleniyor...

 Artifit Krem-100ml

 

Eskiden insanlar kemiklerindeki yıpranmayı yaklaşık 50 yaşında fark ediyordu. Günümüzde 18 yaşındakiler bile bundan muzdarip.

 

Sebebi basit: aşırı kilo ve hareket eksikliği. Eklemlere büyük bir yük biniyor ve artroz oluşmaya başlıyor. Ancak bu tabi ki aşırı spor yaparak eklemlere aşırı yüklenen bireylerde de olabilir.

 

İlerleyen yaşla birlikte proteoglikanların içeriği ve dolayısıyla da nem içeriği ve kıkırdak ile omurlararası diskin su yastığı işlevi azalıyor. Dolayısıyla vücudun en iyi şekilde kendi sentezini yapabilmesi için yeterli temel maddeleri sağlamak hayati önem taşıyor.

 

Artifit Kremi’nin geliştirilmesiyle, Nahrin en temel maddelerle verimli bitkisel özütleri, mevcut sorunları nerede ortaya çıkarlarsa en iyi şekilde bakımını yapacak bir kremde bir araya getirdi.

 

İçerik:

 

 

AQUA  WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERYL STEARATE, PRUNUS AMYGDALUS 

SWEET ALMOND DULCIS OIL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, METHYLPROPANEDIOL, POLYGLYCERYL3 STEARATE, SODIUM 

STEAROYL LACTYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII SHEA BUTTER, CETYL ALCOHOL, MYRISTYL MYRISTATE, SODIUM STEAROYL 

GLUTAMATE, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, DL CAMPHOR, CAPRYLYL GLYCOL, MENTHOL, ROSMARINUS OFFICINALIS ROSEMARY 

LEAF OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, SODIUM CHONDROITIN SULFATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA LAVENDER OIL, GLUCOSAMINE 

SULFATE, ZINGIBER OFFICINALE GINGER ROOT EXTRACT, CITRUS LIMON ,LEMON PEEL OIL, XANTHAN GUM, LIMONENE*, BISABOLOL, 

CERA ALBA BEESWAX, LINALOOL*, PHENYLPROPANOL, HELIANTHUS ANNUUS SUNFLOWER SEED OIL, CAPSICUM FRUTESCENS CAYENNE 

PEPPER FRUIT EXTRACT, ELETTARIA CARDAMOMUM SEED OIL, CAPSICUM ANNUUM EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS 

ROSEMARY  LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, CITRAL*, CINNAMAL*, GERANIOL*, TOCOPHEROL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT. 

 

*Esansiyel yağ doğal bileşeni

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.