Çay Ağacı Kremi 100 ml

 
 

Çay Ağacı Kremi 100 ml (K-2)

:132,83 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
Tahriş olmuş cildi rahatlatıp bakımını sağlayarak yumuşak ve elastik olmasını sağlar. Doğal hücre oluşumunu tetikleyerek düzenli olarak kullanıldığında cilt bozukluklarıyla savaşmaya yardımcı olur. Tüm cilt türleri ve cilt bozuklukları için kullanılabilecek çok amaçlı bir kremdir. Doğal cilt işlevlerini tetikler. Çay Ağacı Kremi canlandırıcı ve rahatlatıcıdır ve cildinizde hoş bir yumuşak his bırakır. Çay Ağacı’nın uygulama alanı oldukça yaygındır. Akne, siğil gibi cilt problemlerinin yanısıra, açık yaralar ve yanıklara da bu kremle müdahele edilebilir. Çay Ağacı antibiyotik, bakteriyostatik ve mantarkıran özellikleriyle bilinir. Rosalina, Manuca ve Niaouli gibi çay ağacı ailesinin diğer üyelerinin yağlarının kullanımı bu kremi daha da özel kılıyor. Rosalina geniş bir antimikrobiyal yelpazeye ve cilt üzerinde rahatlatıcı etkiye sahip. Dahası bağışıklık sistemini de güçlendiriyor. İçerik: AQUA WATER, SALVIA OFFICINALIS SAGE LEAF SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS SWEET ALMOND DULCIS OIL, POLYGLYCERYL3 POLYRICINOLEATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL3 DIISOSTEARATE, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA TEA TREE LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, HYDROGENATED CASTOR OIL, MAGNESIUM STEARATE, CERA ALBA BEESWAX, ALCOHOL, CITRIC ACID, POGOSTEMON CABLIN OIL, BENZOIC ACID, TRITICUM VULGARE WHEAT GERM OIL, DEHYDROACETIC ACID, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, MELALEUCA ERICIFOLIA LEAF OIL, SODIUM BENZOATE, LIMONENE*, MELALEUCA VIRIDIFLORA OIL, LINALOOL*, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM FLOWER EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, MALVA SYLVESTRIS MALLOW EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS SAGE EXTRACT, THYMUS VULGARIS THYME EXTRACT. *Esansiyel yağ doğal bileşeni
Yükleniyor...

Çay Ağacı Kremi-100ml

 

Tahriş olmuş cildi rahatlatıp bakımını sağlayarak yumuşak ve elastik olmasını sağlar. Doğal hücre oluşumunu tetikleyerek düzenli olarak kullanıldığında cilt bozukluklarıyla savaşmaya yardımcı olur.
 

Tüm cilt türleri ve cilt bozuklukları için kullanılabilecek çok amaçlı bir kremdir. Doğal cilt işlevlerini tetikler. Çay Ağacı Kremi canlandırıcı ve rahatlatıcıdır ve cildinizde hoş bir yumuşak his bırakır.
 

Çay Ağacı’nın uygulama alanı oldukça yaygındır. Akne, siğil gibi cilt problemlerinin yanısıra, açık yaralar ve yanıklara da bu kremle müdahele edilebilir.

 

Çay Ağacı antibiyotik, bakteriyostatik ve mantarkıran özellikleriyle bilinir.

 

Rosalina, Manuca ve Niaouli gibi çay ağacı ailesinin diğer üyelerinin yağlarının kullanımı bu kremi daha da özel kılıyor.

 

Rosalina geniş bir antimikrobiyal yelpazeye ve cilt üzerinde rahatlatıcı etkiye sahip. Dahası bağışıklık sistemini de güçlendiriyor.

 

İçerik:

 

 

 AQUA WATER, SALVIA OFFICINALIS SAGE LEAF SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS

AMYGDALUS SWEET ALMOND DULCIS OIL, POLYGLYCERYL3 POLYRICINOLEATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL3 DIISOSTEARATE, 

SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA TEA TREE LEAF OIL, 

PHENOXYETHANOL, HYDROGENATED CASTOR OIL, MAGNESIUM STEARATE, CERA ALBA BEESWAX, ALCOHOL, 

CITRIC ACID, POGOSTEMON CABLIN OIL, BENZOIC ACID, TRITICUM VULGARE WHEAT GERM OIL, DEHYDROACETIC ACID, 

LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, MELALEUCA ERICIFOLIA LEAF OIL, SODIUM BENZOATE, LIMONENE*, 

MELALEUCA VIRIDIFLORA OIL, LINALOOL*, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, 

EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM FLOWER EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, 

MALVA SYLVESTRIS MALLOW EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS SAGE EXTRACT, THYMUS VULGARIS THYME EXTRACT.

 

*Esansiyel yağ doğal bileşeni

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Bu Kategorideki Diğer Ürünler