Çay Ağacı Şampuanı 250 ml

 
 

Çay Ağacı Şampuanı 250 ml (K-12)

:106,58 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
Nahrin Sodyum Lauret Sülfat ya da Sodyum Lauril Sülfat kullanmamaktadır! Çay ağacı yağlarının kombinasyondan oluşan bu şampuan kurumuş kepekli ve kaşıntılı bir kafa derisinin bakımı için idealdir. Saçları çok iyi temizler. Bitkisel içereğinin yanında da buğday proteinleri temelli olan saçlarınız için çok değerli yeni bir complex de içeriğine dahil edildi(hidrolize edilmiş buğday peptitleri). Etkileri klinik çalışmalarla da ispatlanmıştır. Bu ürün kimyasal korucular içermez! İçerik: AQUA (WATER), SODIUM C12-18 ALKYL SULFATE, COCO GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CARBOXYMETHYL C10-16 ALKYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, BENZOIC ACID, BISABOLOL, DEHYDROACETIC ACID, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, MELALEUCA ERICIFOLIA LEAF OIL, MELALEUCA VIRIDIFLORA OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL
Yükleniyor...

Çay Ağacı Şampuanı 250 ml

 

Çay ağacı yağlarının kombinasyondan oluşan bu şampuan kurumuş kepekli ve kaşıntılı bir kafa derisinin bakımı için idealdir.

 

Saçları çok iyi temizler. Bitkisel içereğinin yanında da buğday proteinleri temelli olan saçlarınız için çok değerli yeni bir complex de içeriğine dahil edildi(hidrolize edilmiş buğday peptitleri).

 

Etkileri klinik çalışmalarla da ispatlanmıştır.

 

Bu ürün kimyasal korucular içermez!

 

 

Nahrin Sodyum Lauret Sülfat ya da Sodyum Lauril Sülfat kullanmamaktadır!

 

İçerik:

 

 

 AQUA (WATER), SODIUM C12-18 ALKYL SULFATE, COCO GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CARBOXYMETHYL C10-16 ALKYL GLUCOSIDE, LAURYL 

GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, BENZOIC ACID, BISABOLOL, DEHYDROACETIC ACID, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, MELALEUCA ERICIFOLIA LEAF OIL, MELALEUCA VIRIDIFLORA OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL.

 

 

 

 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Bu Kategorideki Diğer Ürünler