Diş Jeli 100 ml

 
 

Diş Jeli 100 ml (K-5)

:0 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
Sodyum Florür, Sodyum Florid, SLS içermez. Nahrin Diş Jeli cilalama, temizleme maddeleri ve sağlıklı bitki özütlerinden oluşan dengeli içeriğiyle, diş fırçasını temizleme etkisini destekler. Bu Diş Jeli dişlere yapışan bakteriyel biyofilmi, güçlü bir mekanik temizliğe gerek kalmadan yok eden özel bir maddeyle zenginleştirilmiştir. Nahrin, Diş Jeli’ni düşük köpürme etkisiyle geliştirdi “yüzey etkin madde içermez “, dolayısıyla da olabildiğince doğaldır. İçerik: AQUA (WATER), SORBITOL, HYDRATED SILICA ANO], GLYCERIN, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM SULFATE, SODIUM SACCHARIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, O-CYMEN-5-OL, CITRIC ACID, GELLAN GUM, LIMONENE*, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 38-B), CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM FLOWER EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, (MALVA) SYLVESTRIS MALLOW EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) EXTRACT, THYMUS VULGARIS (THYME) EXTRACT, TOCOPHEROL, CI 42090, SODIUM CHLORIDE. *Esansiyel yağ doğal bileşeni
Yükleniyor...

Diş Jeli-100ml

 

Sodyum Florür, Sodyum Florid, SLS içermez. 

 

Nahrin Diş Jeli cilalama, temizleme maddeleri ve sağlıklı bitki özütlerinden oluşan dengeli içeriğiyle, diş fırçasını temizleme etkisini destekler.  

 

Bu Diş Jeli dişlere yapışan bakteriyel biyofilmi, güçlü bir mekanik temizliğe gerek kalmadan yok eden özel bir maddeyle zenginleştirilmiştir.
 

Nahrin, Diş Jeli’ni düşük köpürme etkisiyle geliştirdi “yüzey etkin madde içermez “, dolayısıyla da olabildiğince doğaldır.

İçerik:

 

AQUA (WATER), SORBITOL, HYDRATED SILICA
ANO], GLYCERIN, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, PARFUM
(FRAGRANCE), ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL
GLYCOL, SODIUM SULFATE, SODIUM SACCHARIN,
ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, O-CYMEN-5-OL, CITRIC
ACID, GELLAN GUM, LIMONENE*, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL
DENAT. (SD ALCOHOL 38-B), CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT,
EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM
FLOWER EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS LEAF EXTRACT,
(MALVA) SYLVESTRIS MALLOW EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS
(SAGE) EXTRACT, THYMUS VULGARIS (THYME) EXTRACT,
TOCOPHEROL, CI 42090, SODIUM CHLORIDE.

 

*Esansiyel yağ doğal bileşeni

 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.