Kullanicidan hangi kisisel bilgilerin toplandigi : Üyelik sistemi dahilinde, kullanicilarimizdan adres, telefon, mail adresi gibi tüm iletisim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler yeni üyelik sisteminde talep edilmektedir.

Bu bilgilerin sirket tarafindan nasil kullanilacagi : Bilgileriniz ürün teslimati amaci kullanilmaktadir. Bilgileriniz sirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadir.

Sirketin verileri üçüncü taraf sirketlere nasil aktardigi : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimati ve üyeleri özlük bilgileri amaci dahilinde taleo edildigi için, üçüncü kisiler ile kesinlikle paylasilmaz.

Bu bilgilerin nasil degistirilecegi veya silinecegi ya da nasil kapsam disinda kalinacagi : Müsteri üyelik bilgilerinde degisiklik veya üyeligi silme islemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanicinin talebi ile gerçeklesmektedir.

Üyelik sistemin amaci : Sitemizde online satis yoktur. Üyelik sistemindeamaç, sadece siparislerin tarafimiza ulasmasidir.

Web Sitemiz’den yalnizca ürün/hizmet basvurusu ve bilgi güncelleme amaçli bilgi girisi yapilmaktadir.

Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenligi açisindan firmamiz sistem ve internet altyapisi en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alinmistir. Müsterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet basvurusu ve bilgi güncelleme amaçli girmis olduklari bilgiler diger internet kullanicilari tarafindan görüntülenemez. Müsterilerimizin bizimle paylastigi bilgilere izinsiz ulasim,  NAHRIN TÜRKİYE personeli dahil olmak üzere kisitlanmistir.

 NAHRIN TÜRKİYE sözkonusu bilgileri üyelerin onayi disinda ya da yasal bir yükümlülük altinda bulunmadigi sürece herhangi bir üçüncü sahis, kurum ve kurulus ile paylasmayacaktir.

 NAHRIN TÜRKİYE   bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açiklayabilecektir.  NAHRIN TÜRKİYE ’nin tabi oldugu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri üye bilgilerinin açiklanmasini istediginde,  NAHRIN TÜRKİYE bu bilgileri yalnizca gerekli yetkiler çerçevesinde açiklayacaktir.

Web Sitemiz diger web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamiz’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diger web sitelerini kapsamamaktadir. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diger web sitelerindeki kullanim ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanim sartlari geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatli veya baska bir maksat ile geçilen diger web sitelerinin bilgi kullanimi, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde olusabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayiplardan NAHRIN TÜRKİYE sorumlu degildir.

 NAHRIN TÜRKİYE destek hizmetler almak amaciyla farkli kuruluslarla çalisilmasi durumunda, bu firmalarin firmamizin gizlilik standartlarina ve sartlarina uymalarini saglayacaktir.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunlarin düzenlenmesi konusundaki telif haklari,  NAHRIN TÜRKİYE ​’ye aittir.

Üyelerimizin kisisel bilgilerinin gizliligini korumak amaciyla firmamiz sistem ve internet altyapisi en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alinmistir. Ek olarak bilgi alinmak istenen konularda firmamiza danişmaktan çekinmeyiniz.