Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

Sektörün En İyisi

Aynı anda 8 farklı ödeme yöntemi

TECRÜBE

New Generation Marketing Plan, 10 yıla yakın bir tecrübenin ve 3 yıllık bir ar-ge sürecinin ürünüdür.

 

8 Ayrı Kazanç Dinamiği

PERÂKENDE SATIŞ PRİMİ

Bu prim size Nahrin ürünlerini müşterilerinize %50 kâr marjı ile satma fırsatı sunar. Satış performansınıza göre bu kâr marjı %100'e kadar çıkabilir.

ONLİNE SATIŞ PRİMİ

Bu prim sayesinde, referans linkiniz üzerinden kayıt olan müşterilerinizden daimi gelir elde edersiniz. Müşteri alış fiyatı üzerinden oluşan havuzdan %25 kazanırsınız.

REFERANS PRİMİ

Sizin referansınız ile Nahrin ile tanışmış avantajlı müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın ilk alışverişleri üzerinden %20 referans primi kazanırsınız.

UNİLEVEL DERİNLİK PRİMİ

Bu prim sayesinde grubunuzda gerçekleşen tüm alışverişlerden derinlikli olarak %4'den %21'e varan gelirler elde edersiniz.

UNİLEVEL KADEME PRİMİ

Ünilevel derinlik primine ek olarak ticaretinizin ilk 4 çizgisinde oluşan alışverişlerden " %4 + %3 + %2 + %1 " toplamda %10 kazanç sağlarsınız.

UNİLEVEL LİDERLİK PRİMİ

Bu prim sayesinde, unilevel sistemde üst seviye olan %21 seviyesine ulaşsanız dahi sonrasında sizi bekleyen özel liderlik primlerini kazanırsınız.

BİNARY DENKLİK PRİMİ

İş ortaklarınızın iş modeli katılım alışverişleri üzerinden kurulan ikili sistemde %20 eşleşme/kısa kol geliri elde edersiniz.

İNTERAKTİF PROMOSYON PRİMİ

Her ay Nahrin'in belirlediği bir promosyon tutarı, Nahrin belirlediği promosyonları tamamlayan kişiler arasında bölüştürülür. Bu sayede aylık şaşırtıcı gelirler elde edebilirsiniz.

New Generation

New Generation

New Generation Marketing Plan, cömert ödeme sağlayan ve akıllıca tasarlanmış yeni nesil bir ödeme biçimidir. Müşterileriniz, avantajlı müşterileriniz ve iş ortaklarınız için en verimli ödeme dinamiklerini sağlar.

Marketing Plan Pdf:     İNCELE