Nane Yağı 15 ml

 
 

Nane Yağı 15 ml (A-5)

:0 TL
Sipariş Notu
  Adet
 
%100 saf acı nane (Mentha piperita) yağıdır. Birçok üründe (sakız, diş macunu vb.) aromasına alışkın olduğumuz için, şımarık koku duyumuza nane kokusu fazla basit gelebilir. Birkaç çeşit nane mevcuttur. En bilineni su nanesi ve yeşil nanenin karışımı olan acı nanedir. Acı nane esansı hafif kurutulmuş yapraklardan buhar damıtımı yoluyla elde edilir. 1 kg esans için yaklaşık 2000 kg yaprak gerekmektedir. Günümüzde en yüksek kaliteli nane İtalya ve İngiltere’de yetiştirilmektedir. İçerik: MENTHA PIPERITA PEPPERMINT OIL, LIMONENE*, LINALOOL*. * Esansiyel yağ doğal bileşeni
Yükleniyor...

Nane Yağı-15ml

 

%100 saf acı nane (Mentha piperita) yağıdır. Birçok üründe (sakız, diş macunu vb.) aromasına alışkın olduğumuz için, şımarık koku duyumuza nane kokusu fazla basit gelebilir.
 

Birkaç çeşit nane mevcuttur. En bilineni su nanesi ve yeşil nanenin karışımı olan acı nanedir.

 

Acı nane esansı hafif kurutulmuş yapraklardan buhar damıtımı yoluyla elde edilir. 1 kg esans için yaklaşık 2000 kg yaprak gerekmektedir.

 

Günümüzde en yüksek kaliteli nane İtalya ve İngiltere’de yetiştirilmektedir.

 

İçerik: 

 

MENTHA PIPERITA PEPPERMINT  OIL, LIMONENE*, LINALOOL*.

* Esansiyel yağ doğal bileşeni

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.